Długoterminowy wynajem aut – doskonała alternatywa dla Ciebie i Twojej firmy!

Ostatnimi czasy, nowe samochody z salonu bardziej drożeją niżeli tanieją, stąd staje się to coraz mniej opłacalnym rozwiązaniem. Dodatkowo, kiedy nie chcemy podstawowej wersji auta, jesteśmy zmuszeni płacić krocie. W związku z tym, często staramy się poszukiwać pewnych alternatyw, które umożliwią im zachowanie pewnych oszczędności, a takim rozwiązaniem będzie z pewnością długoterminowy wynajem. Ta opcja sprawi nie tylko to, że nie spotkamy się z wygórowanym wydatkiem, ale też zostaniemy odciążeni ze sporej liczby obowiązek, które wiążą się z posiadaniem auta. Pojazd jest tutaj dzierżawiony na pewien okres ustalony w umowie i chociaż to nie my jesteśmy właścicielami samochodu, bezproblemowo możemy wykorzystywać go do własnych celów.

Długoterminowy wynajem aut pozwala sfinansować pojazd zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, które potrzebują floty samochodów. Przede wszystkim, kierowca nie jest zobowiązany do załatwiania spraw związanych z utrzymaniem pojazdu. Dzięki pewnym oszczędnościom czasu, możemy go wykorzystać na inne ważne czynności, które czekają na nas każdego dnia. My musimy zadbać jedynie o ubezpieczenie i serwisowanie auta.

O czym warto wiedzieć ? Jakie są najważniejsze zalety?

Niektórzy w ogóle nie biorą tego pod uwagę, że decydując się na najem długoterminowy możliwa będzie optymalizacja wydatków firmowych. Faktem jest, że opłata, którą płacimy tutaj każdego miesiąca może być zaliczona do kosztów uzyskania przychodu, a to powoduje, że nie ma możliwości, aby pojawiły się jakiekolwiek dodatkowe koszty. To, jak wysoka będzie comiesięczna opłata w głównej mierze będzie zależało od długości umowy określonej w umowie oraz od prognozowanego rocznego przebiegu auta. Dzięki specjalistycznym kalkulatorom dostępnym w sieci, jesteśmy w stanie sprawnie oszacować, jak prezentować się będą nasze opłaty.

Nowo zakupione pojazdy dość szybko tracą swą początkową wartość, natomiast my nie musimy się tym przejmować. Prawnie, nie jesteśmy właścicielami pojazdu – jedynie go dzierżawimy. Jeśli jednak umowa dobiegnie już końca, będziemy mogli zdecydować się na wykupienie samochodu.

Dzięki długoterminowemu wynajmowi aut, zyskamy możliwość korzystania z najlepszych na rynku punktów serwisowych, które będą przez nas do odnalezienia na terenie całej Polski. Kiedy tylko pojawi się nad nami widmo awarii, która wyklucza dalszą jazdę, firma zapewni nam pojazd zastępczy.

Wiele możliwości podczas wyboru konkretnego modelu samochodu

Bez wątpienia, wynajem długoterminowy dla osób fizycznych oraz dla firm jest opcją, podczas której spotkamy się z dość zróżnicowanymi ofertami. Najlepiej widać to w kwestii wyboru danego modelu pojazdu. Tutaj przed szereg wysuwają się nasze potrzeby, gdyż możemy pozwolić sobie na najem auta miejskiego, terenowego SUVA, rodzinnego kombi, a nawet i dostawczego pojazdu, który sprawdzi się w wypadku logistycznych potrzeb. Nie będzie też problemu, jeśli interesują nas najbardziej wysokiej klasy samochody, należy wówczas zapoznać się z ofertą wynajmu samochodów luksusowych. Nawet jeśli dany model nie jest obecny w ofercie, wcale nie musimy rezygnować z tej opcji, gdyż pracownicy firmy dołożą wszelkich starań, abyśmy tylko byli zadowoleni z usługi.

Jak często podkreślają klienci, długoterminowy wynajem samochodów niesie za sobą optymalizacje wydatków firmowych, a to spora zaleta. Nie dość, że możemy użytkować zupełnie nowe auto, które dopiero opuściło salon, to jeszcze wcale nie zapłacimy za to sporo. Dzięki temu rozwiązaniu, spotkamy się zatem z dużą wygodą i komfortem. Śmiało można stwierdzić, że to powoduje właśnie ogromny przyrost zainteresowania tą opcją.